


| Kód produktu: | 1701711020 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 19,827 € |
| Cena bez DPH: | 16,386 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,33 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Zelená |
| Výška: | 305 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
| 1 Balení: | 6 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 35,031 € |
| Cena s DPH | 42,387 € |
| Cena bez DPH: | 16,386 € |
| Cena s DPH | 19,827 € |
| Cena bez DPH: | 13,183 € |
| Cena s DPH | 15,951 € |
| Cena bez DPH: | 88,255 € |
| Cena s DPH | 106,788 € |
| Cena bez DPH: | 75,688 € |
| Cena s DPH | 91,582 € |
| Cena bez DPH: | 83,737 € |
| Cena s DPH | 101,322 € |
| Cena bez DPH: | 56,715 € |
| Cena s DPH | 68,625 € |
| Cena bez DPH: | 56,715 € |
| Cena s DPH | 68,625 € |
| Cena bez DPH: | 65,339 € |
| Cena s DPH | 79,060 € |
| Cena bez DPH: | 16,386 € |
| Cena s DPH | 19,827 € |
| Cena bez DPH: | 16,386 € |
| Cena s DPH | 19,827 € |
| Cena bez DPH: | 16,386 € |
| Cena s DPH | 19,827 € |