


| Kód produktu: | 1701711003 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,33 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Červená |
| Výška: | 305 mm |
| Šířka: | 70 mm |
| Hloubka: | 230 mm |
| 1 Balení: | 6 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 65,258 € |
| Cena s DPH | 78,963 € |
| Cena bez DPH: | 83,634 € |
| Cena s DPH | 101,197 € |
| Cena bez DPH: | 75,595 € |
| Cena s DPH | 91,470 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 34,988 € |
| Cena s DPH | 42,335 € |
| Cena bez DPH: | 83,593 € |
| Cena s DPH | 101,148 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 41,181 € |
| Cena s DPH | 49,829 € |
| Cena bez DPH: | 16,366 € |
| Cena s DPH | 19,803 € |
| Cena bez DPH: | 65,258 € |
| Cena s DPH | 78,963 € |
| Cena bez DPH: | 17,966 € |
| Cena s DPH | 21,738 € |
| Cena bez DPH: | 34,988 € |
| Cena s DPH | 42,335 € |