

| Kód produktu: | 1809693180 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 70,575 € |
| Cena bez DPH: | 58,326 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,457 kg |
| Barva: | Červená |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 343,232 € |
| Cena s DPH | 415,311 € |
| Cena bez DPH: | 145,816 € |
| Cena s DPH | 176,438 € |
| Cena bez DPH: | 132,773 € |
| Cena s DPH | 160,655 € |
| Cena bez DPH: | 145,816 € |
| Cena s DPH | 176,438 € |
| Cena bez DPH: | 253,610 € |
| Cena s DPH | 306,868 € |
| Cena bez DPH: | 58,326 € |
| Cena s DPH | 70,575 € |
| Cena bez DPH: | 203,938 € |
| Cena s DPH | 246,765 € |
| Cena bez DPH: | 202,543 € |
| Cena s DPH | 245,077 € |
| Cena bez DPH: | 150,328 € |
| Cena s DPH | 181,897 € |
| Cena bez DPH: | 145,816 € |
| Cena s DPH | 176,438 € |
| Cena bez DPH: | 156,030 € |
| Cena s DPH | 188,796 € |
| Cena bez DPH: | 156,030 € |
| Cena s DPH | 188,796 € |