





| Kód produktu: | USTFW0G265 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 46,292 € |
| Cena bez DPH: | 38,258 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,5 kg |
| Specifikace: | Variabilní |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 800 mm |
| Šířka: | 265 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 38,258 € | 46,292 € | ||
| 5 + | 36,326 € | 43,955 € | ||
| 10 + | 34,436 € | 41,668 € | ||
| 25 + | 32,874 € | 39,778 € |
Nástěnný kovový stojan s perforovaným panelem pro uchycení drátěných držáků na prospekty A4-A5-A6 a DL 1/3A4, nebo k uchycení háčků pro zavěšení prodávaných produktů.
Stojany řady Tower Stand jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich produktů.
| Cena bez DPH: | 5,753 € |
| Cena s DPH | 6,961 € |
| Cena bez DPH: | 5,424 € |
| Cena s DPH | 6,563 € |
| Cena bez DPH: | 4,438 € |
| Cena s DPH | 5,370 € |
| Cena bez DPH: | 5,424 € |
| Cena s DPH | 6,563 € |
| Cena bez DPH: | 192,069 € |
| Cena s DPH | 232,404 € |
| Cena bez DPH: | 5,424 € |
| Cena s DPH | 6,563 € |
| Cena bez DPH: | 5,753 € |
| Cena s DPH | 6,961 € |
| Cena bez DPH: | 5,096 € |
| Cena s DPH | 6,166 € |
| Cena bez DPH: | 202,424 € |
| Cena s DPH | 244,934 € |
| Cena bez DPH: | 4,438 € |
| Cena s DPH | 5,370 € |
| Cena bez DPH: | 62,667 € |
| Cena s DPH | 75,827 € |
| Cena bez DPH: | 6,164 € |
| Cena s DPH | 7,458 € |
| Cena bez DPH: | 5,753 € |
| Cena s DPH | 6,961 € |
| Cena bez DPH: | 6,164 € |
| Cena s DPH | 7,458 € |