






| Kód produktu: | UTBXA00010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 35,981 € |
| Cena bez DPH: | 29,736 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 50x5 mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá/Transparentní |
| Výška: | 156 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,736 € | 35,981 € | ||
| 5 + | 28,254 € | 34,187 € | ||
| 10 + | 26,771 € | 32,393 € | ||
| 25 + | 25,577 € | 30,948 € |
Transparentní plastový box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Uzamykatelný box v čirém provedení. Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Dodáváno se dvěma klíči.
| Cena bez DPH: | 119,646 € |
| Cena s DPH | 144,771 € |
| Cena bez DPH: | 71,458 € |
| Cena s DPH | 86,464 € |
| Cena bez DPH: | 82,084 € |
| Cena s DPH | 99,322 € |
| Cena bez DPH: | 28,748 € |
| Cena s DPH | 34,785 € |
| Cena bez DPH: | 37,397 € |
| Cena s DPH | 45,250 € |
| Cena bez DPH: | 105,107 € |
| Cena s DPH | 127,180 € |
| Cena bez DPH: | 43,822 € |
| Cena s DPH | 53,025 € |
| Cena bez DPH: | 43,822 € |
| Cena s DPH | 53,025 € |
| Cena bez DPH: | 89,827 € |
| Cena s DPH | 108,691 € |
| Cena bez DPH: | 53,748 € |
| Cena s DPH | 65,035 € |
| Cena bez DPH: | 28,254 € |
| Cena s DPH | 34,187 € |
| Cena bez DPH: | 28,748 € |
| Cena s DPH | 34,785 € |