








| Kód produktu: | ULB25TN0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 106,248 € |
| Cena bez DPH: | 87,808 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,32 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 189x276 mm |
| Specifikace: | 3300-3600 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 87,808 € | 106,248 € | ||
| 5 + | 83,415 € | 100,933 € | ||
| 10 + | 79,023 € | 95,618 € | ||
| 25 + | 75,534 € | 91,396 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Best Buy Ledbox s clip rámem a tloušťkou pouhých 18 mm
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 50,246 € |
| Cena s DPH | 60,798 € |
| Cena bez DPH: | 105,049 € |
| Cena s DPH | 127,110 € |
| Cena bez DPH: | 158,662 € |
| Cena s DPH | 191,981 € |
| Cena bez DPH: | 204,598 € |
| Cena s DPH | 247,563 € |
| Cena bez DPH: | 125,411 € |
| Cena s DPH | 151,747 € |
| Cena bez DPH: | 320,033 € |
| Cena s DPH | 387,240 € |
| Cena bez DPH: | 324,795 € |
| Cena s DPH | 393,002 € |
| Cena bez DPH: | 300,903 € |
| Cena s DPH | 364,093 € |
| Cena bez DPH: | 474,302 € |
| Cena s DPH | 573,906 € |
| Cena bez DPH: | 172,619 € |
| Cena s DPH | 208,869 € |
| Cena bez DPH: | 138,465 € |
| Cena s DPH | 167,542 € |
| Cena bez DPH: | 261,289 € |
| Cena s DPH | 316,160 € |
| Cena bez DPH: | 502,381 € |
| Cena s DPH | 607,881 € |