












| Kód produktu: | UMBTD20BA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,67 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 174x261 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 854-1405 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 813,00 Kč | 2 193,73 Kč | ||
| 5 + | 1 722,00 Kč | 2 083,62 Kč | ||
| 10 + | 1 632,00 Kč | 1 974,72 Kč | ||
| 20 + | 1 559,00 Kč | 1 886,39 Kč |
Teleskopický Oboustranný Menuboard Slide-in Frame se stavitelnou výškou a Slide-in rámem A4
Uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální, nebo vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Varianta Slide in rámečku znamená že se prospekt do rámečku jen zasouvá, není potřeba cokoliv rozdělávat.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 854 mm maximálně 1318 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 914 mm maximálně 1405 mm
Průměr základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=gs2uLGV6_Ko
| Cena bez DPH: | 586,00 Kč |
| Cena s DPH | 709,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 410,45 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 421,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 17 397,00 Kč |
| Cena s DPH | 21 050,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 687,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 730,00 Kč |
| Cena s DPH | 883,30 Kč |