









| Kód produktu: | USWMDNP0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,452 € |
| Cena bez DPH: | 11,944 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 67 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,391 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 307 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,944 € | 14,452 € | ||
| 30 + | 11,326 € | 13,705 € | ||
| 60 + | 10,997 € | 13,306 € | ||
| 100 + | 10,626 € | 12,857 € |
Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu A4 na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 14,333 € |
| Cena s DPH | 17,343 € |
| Cena bez DPH: | 26,112 € |
| Cena s DPH | 31,596 € |
| Cena bez DPH: | 6,301 € |
| Cena s DPH | 7,625 € |
| Cena bez DPH: | 21,458 € |
| Cena s DPH | 25,964 € |
| Cena bez DPH: | 8,937 € |
| Cena s DPH | 10,814 € |
| Cena bez DPH: | 57,166 € |
| Cena s DPH | 69,171 € |
| Cena bez DPH: | 6,549 € |
| Cena s DPH | 7,924 € |
| Cena bez DPH: | 14,662 € |
| Cena s DPH | 17,741 € |
| Cena bez DPH: | 30,972 € |
| Cena s DPH | 37,476 € |
| Cena bez DPH: | 201,071 € |
| Cena s DPH | 243,296 € |
| Cena bez DPH: | 12,603 € |
| Cena s DPH | 15,250 € |
| Cena bez DPH: | 14,127 € |
| Cena s DPH | 17,093 € |