









| Kód produktu: | USWMDNP0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 67 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,391 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 307 mm |
| Šířka: | 210 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 290,00 Kč | 350,90 Kč | ||
| 30 + | 275,00 Kč | 332,75 Kč | ||
| 60 + | 267,00 Kč | 323,07 Kč | ||
| 100 + | 258,00 Kč | 312,18 Kč |
Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu A4 na výšku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 391,00 Kč |
| Cena s DPH | 473,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 105,00 Kč |
| Cena s DPH | 127,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 900,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 089,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 148,00 Kč |
| Cena s DPH | 179,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 193,00 Kč |
| Cena s DPH | 233,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 240,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 540,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 703,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |