









| Kód produktu: | USWMYNP0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,947 € |
| Cena bez DPH: | 12,353 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 20 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,445 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 1 listů |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 297 mm |
| Hloubka: | 84 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 12,353 € | 14,947 € | ||
| 30 + | 11,736 € | 14,200 € | ||
| 60 + | 11,365 € | 13,752 € | ||
| 100 + | 10,994 € | 13,303 € |
Elegantní menu stojánek na letáky s hliníkovou základnou a kapsou na prospekt formátu A4 na šířku.
Nový inovovaný design stojánku se stříbrnou eloxovanou hliníkovou základnou s vkládanou čirou plexi kapsou na letáček pro stabilní nabídku nebo menu.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 12,189 € |
| Cena s DPH | 14,748 € |
| Cena bez DPH: | 228,124 € |
| Cena s DPH | 276,030 € |
| Cena bez DPH: | 23,389 € |
| Cena s DPH | 28,301 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 16,100 € |
| Cena s DPH | 19,482 € |
| Cena bez DPH: | 20,754 € |
| Cena s DPH | 25,112 € |
| Cena bez DPH: | 14,536 € |
| Cena s DPH | 17,588 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 12,600 € |
| Cena s DPH | 15,246 € |
| Cena bez DPH: | 14,659 € |
| Cena s DPH | 17,738 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 23,389 € |
| Cena s DPH | 28,301 € |