







| Kód produktu: | ULD35CN0B2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 588,020 € |
| Cena bez DPH: | 485,967 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,5 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 477x677 mm |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 747 mm |
| Šířka: | 547 mm |
| Hloubka: | 39 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 485,967 € | 588,020 € | ||
| 5 + | 461,640 € | 558,584 € | ||
| 10 + | 437,354 € | 529,198 € | ||
| 25 + | 417,917 € | 505,679 € |
Světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - oboustranný
| Cena bez DPH: | 50,298 € |
| Cena s DPH | 60,860 € |
| Cena bez DPH: | 1 065,585 € |
| Cena s DPH | 1 289,357 € |
| Cena bez DPH: | 683,583 € |
| Cena s DPH | 827,136 € |
| Cena bez DPH: | 565,112 € |
| Cena s DPH | 683,785 € |
| Cena bez DPH: | 292,788 € |
| Cena s DPH | 354,274 € |
| Cena bez DPH: | 388,905 € |
| Cena s DPH | 470,575 € |
| Cena bez DPH: | 853,914 € |
| Cena s DPH | 1 033,236 € |
| Cena bez DPH: | 233,614 € |
| Cena s DPH | 282,673 € |