





| Kód produktu: | ULD35TN0B2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 347,701 € |
| Cena bez DPH: | 287,356 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 477x677 mm |
| Specifikace: | 3000-3300 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 747 mm |
| Šířka: | 547 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 287,356 € | 347,701 € | ||
| 5 + | 272,989 € | 330,316 € | ||
| 10 + | 258,621 € | 312,931 € | ||
| 25 + | 247,126 € | 299,023 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - jednostranný
| Cena bez DPH: | 50,246 € |
| Cena s DPH | 60,798 € |
| Cena bez DPH: | 435,057 € |
| Cena s DPH | 526,420 € |
| Cena bez DPH: | 245,690 € |
| Cena s DPH | 297,284 € |
| Cena bez DPH: | 768,719 € |
| Cena s DPH | 930,150 € |
| Cena bez DPH: | 531,404 € |
| Cena s DPH | 642,999 € |
| Cena bez DPH: | 362,151 € |
| Cena s DPH | 438,203 € |
| Cena bez DPH: | 154,269 € |
| Cena s DPH | 186,666 € |
| Cena bez DPH: | 185,714 € |
| Cena s DPH | 224,714 € |