







| Kód produktu: | ULD35CN0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 683,364 € |
| Cena bez DPH: | 564,764 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 13,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 571x818 mm |
| Specifikace: | 2100-2400 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 919 mm |
| Šířka: | 672 mm |
| Hloubka: | 39 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 564,764 € | 683,364 € | ||
| 5 + | 536,550 € | 649,226 € | ||
| 10 + | 508,296 € | 615,038 € | ||
| 25 + | 485,708 € | 587,707 € |
Světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - oboustranný
| Cena bez DPH: | 50,267 € |
| Cena s DPH | 60,823 € |
| Cena bez DPH: | 1 064,928 € |
| Cena s DPH | 1 288,563 € |
| Cena bez DPH: | 388,665 € |
| Cena s DPH | 470,285 € |
| Cena bez DPH: | 233,470 € |
| Cena s DPH | 282,499 € |
| Cena bez DPH: | 683,162 € |
| Cena s DPH | 826,626 € |
| Cena bez DPH: | 485,667 € |
| Cena s DPH | 587,657 € |
| Cena bez DPH: | 853,388 € |
| Cena s DPH | 1 032,600 € |
| Cena bez DPH: | 292,608 € |
| Cena s DPH | 354,055 € |