





| Kód produktu: | ULD35TN0A0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 645,117 € |
| Cena bez DPH: | 533,155 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 14,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 818x1166 mm |
| Specifikace: | 2500-2800 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1236 mm |
| Šířka: | 888 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 533,155 € | 645,117 € | ||
| 5 + | 506,466 € | 612,824 € | ||
| 10 + | 479,819 € | 580,581 € | ||
| 25 + | 458,484 € | 554,766 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - jednostranný
| Cena bez DPH: | 50,412 € |
| Cena s DPH | 60,998 € |
| Cena bez DPH: | 186,326 € |
| Cena s DPH | 225,455 € |
| Cena bez DPH: | 436,491 € |
| Cena s DPH | 528,154 € |
| Cena bez DPH: | 288,303 € |
| Cena s DPH | 348,847 € |
| Cena bez DPH: | 771,252 € |
| Cena s DPH | 933,215 € |
| Cena bez DPH: | 246,499 € |
| Cena s DPH | 298,264 € |
| Cena bez DPH: | 154,778 € |
| Cena s DPH | 187,281 € |
| Cena bez DPH: | 363,344 € |
| Cena s DPH | 439,647 € |