













| Kód produktu: | ULM25TN0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 115,536 € |
| Cena bez DPH: | 95,484 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Specifikace: | 1200-1400 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 452 mm |
| Šířka: | 329 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 95,484 € | 115,536 € | ||
| 5 + | 90,681 € | 109,725 € | ||
| 10 + | 85,920 € | 103,963 € | ||
| 20 + | 82,102 € | 99,343 € |
Ultra tenký nástěnný světelný rám na plakáty - Max Ledbox s profily 25 mm
| Cena bez DPH: | 50,246 € |
| Cena s DPH | 60,798 € |
| Cena bez DPH: | 270,895 € |
| Cena s DPH | 327,783 € |
| Cena bez DPH: | 276,560 € |
| Cena s DPH | 334,638 € |
| Cena bez DPH: | 115,189 € |
| Cena s DPH | 139,378 € |
| Cena bez DPH: | 92,816 € |
| Cena s DPH | 112,307 € |
| Cena bez DPH: | 82,348 € |
| Cena s DPH | 99,641 € |
| Cena bez DPH: | 184,852 € |
| Cena s DPH | 223,671 € |
| Cena bez DPH: | 155,296 € |
| Cena s DPH | 187,908 € |
| Cena bez DPH: | 133,456 € |
| Cena s DPH | 161,482 € |
| Cena bez DPH: | 227,586 € |
| Cena s DPH | 275,379 € |
| Cena bez DPH: | 125,657 € |
| Cena s DPH | 152,045 € |
| Cena bez DPH: | 163,424 € |
| Cena s DPH | 197,743 € |