












| Kód produktu: | ULM25TB0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 139,264 € |
| Cena bez DPH: | 115,094 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Specifikace: | 1200-1400 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 452 mm |
| Šířka: | 329 mm |
| Hloubka: | 18 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 115,094 € | 139,264 € | ||
| 5 + | 109,352 € | 132,316 € | ||
| 10 + | 103,610 € | 125,368 € | ||
| 20 + | 98,975 € | 119,759 € |
Ultra tenký nástěnný světelný rám na plakáty - Max Ledbox s profily 25 mm
| Cena bez DPH: | 50,205 € |
| Cena s DPH | 60,748 € |
| Cena bez DPH: | 92,740 € |
| Cena s DPH | 112,215 € |
| Cena bez DPH: | 133,347 € |
| Cena s DPH | 161,350 € |
| Cena bez DPH: | 276,333 € |
| Cena s DPH | 334,363 € |
| Cena bez DPH: | 82,281 € |
| Cena s DPH | 99,559 € |
| Cena bez DPH: | 155,168 € |
| Cena s DPH | 187,753 € |
| Cena bez DPH: | 184,701 € |
| Cena s DPH | 223,488 € |
| Cena bez DPH: | 95,406 € |
| Cena s DPH | 115,441 € |
| Cena bez DPH: | 163,290 € |
| Cena s DPH | 197,580 € |
| Cena bez DPH: | 227,400 € |
| Cena s DPH | 275,153 € |
| Cena bez DPH: | 125,554 € |
| Cena s DPH | 151,920 € |
| Cena bez DPH: | 270,673 € |
| Cena s DPH | 327,514 € |