






| Kód produktu: | ULB25CN0B2 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 316,225 € |
| Cena bez DPH: | 261,343 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,70 kg |
| Rozměr prospektu: | B2 (500x700) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 479x679 mm |
| Specifikace: | 2000-2200 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 730 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 261,343 € | 316,225 € | ||
| 5 + | 248,286 € | 300,426 € | ||
| 10 + | 235,229 € | 284,627 € | ||
| 25 + | 224,759 € | 271,958 € |
Oboustranný světelný rám na plakáty - Best Buy Ledbox s clip rámem a tloušťkou pouhých 30 mm
| Cena bez DPH: | 50,257 € |
| Cena s DPH | 60,811 € |
| Cena bez DPH: | 320,099 € |
| Cena s DPH | 387,319 € |
| Cena bez DPH: | 125,436 € |
| Cena s DPH | 151,778 € |
| Cena bez DPH: | 105,071 € |
| Cena s DPH | 127,136 € |
| Cena bez DPH: | 474,400 € |
| Cena s DPH | 574,023 € |
| Cena bez DPH: | 138,493 € |
| Cena s DPH | 167,577 € |
| Cena bez DPH: | 324,861 € |
| Cena s DPH | 393,082 € |
| Cena bez DPH: | 502,484 € |
| Cena s DPH | 608,006 € |
| Cena bez DPH: | 87,826 € |
| Cena s DPH | 106,269 € |
| Cena bez DPH: | 204,640 € |
| Cena s DPH | 247,614 € |
| Cena bez DPH: | 213,221 € |
| Cena s DPH | 257,998 € |
| Cena bez DPH: | 158,694 € |
| Cena s DPH | 192,020 € |
| Cena bez DPH: | 300,965 € |
| Cena s DPH | 364,168 € |