






| Kód produktu: | ULB25CN0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 152,247 € |
| Cena bez DPH: | 125,824 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,39 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 189x276 mm |
| Specifikace: | 2800-3000 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 125,824 € | 152,247 € | ||
| 5 + | 119,522 € | 144,622 € | ||
| 10 + | 113,262 € | 137,047 € | ||
| 25 + | 108,196 € | 130,917 € |
Oboustranný světelný rám na plakáty - Best Buy Ledbox s clip rámem a tloušťkou pouhých 30 mm
| Cena bez DPH: | 50,412 € |
| Cena s DPH | 60,998 € |
| Cena bez DPH: | 504,036 € |
| Cena s DPH | 609,884 € |
| Cena bez DPH: | 173,188 € |
| Cena s DPH | 209,557 € |
| Cena bez DPH: | 88,097 € |
| Cena s DPH | 106,598 € |
| Cena bez DPH: | 159,185 € |
| Cena s DPH | 192,613 € |
| Cena bez DPH: | 138,921 € |
| Cena s DPH | 168,094 € |
| Cena bez DPH: | 325,865 € |
| Cena s DPH | 394,297 € |
| Cena bez DPH: | 213,880 € |
| Cena s DPH | 258,794 € |
| Cena bez DPH: | 105,395 € |
| Cena s DPH | 127,528 € |
| Cena bez DPH: | 301,895 € |
| Cena s DPH | 365,292 € |
| Cena bez DPH: | 475,865 € |
| Cena s DPH | 575,797 € |
| Cena bez DPH: | 262,150 € |
| Cena s DPH | 317,201 € |
| Cena bez DPH: | 205,272 € |
| Cena s DPH | 248,379 € |