






| Kód produktu: | ULB25CN0A0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 609,884 € |
| Cena bez DPH: | 504,036 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 12,44 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 820x1168 mm |
| Specifikace: | 1200-1400 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1219 mm |
| Šířka: | 871 mm |
| Hloubka: | 30 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 504,036 € | 609,884 € | ||
| 5 + | 478,830 € | 579,385 € | ||
| 10 + | 453,624 € | 548,886 € | ||
| 25 + | 433,484 € | 524,516 € |
Oboustranný světelný rám na plakáty - Best Buy Ledbox s clip rámem a tloušťkou pouhých 30 mm
| Cena bez DPH: | 50,412 € |
| Cena s DPH | 60,998 € |
| Cena bez DPH: | 173,188 € |
| Cena s DPH | 209,557 € |
| Cena bez DPH: | 321,087 € |
| Cena s DPH | 388,516 € |
| Cena bez DPH: | 301,895 € |
| Cena s DPH | 365,292 € |
| Cena bez DPH: | 125,824 € |
| Cena s DPH | 152,247 € |
| Cena bez DPH: | 475,865 € |
| Cena s DPH | 575,797 € |
| Cena bez DPH: | 159,185 € |
| Cena s DPH | 192,613 € |
| Cena bez DPH: | 262,150 € |
| Cena s DPH | 317,201 € |
| Cena bez DPH: | 105,395 € |
| Cena s DPH | 127,528 € |
| Cena bez DPH: | 138,921 € |
| Cena s DPH | 168,094 € |
| Cena bez DPH: | 88,097 € |
| Cena s DPH | 106,598 € |
| Cena bez DPH: | 325,865 € |
| Cena s DPH | 394,297 € |
| Cena bez DPH: | 205,272 € |
| Cena s DPH | 248,379 € |