






| Kód produktu: | UWDM0CD0A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 18,031 € |
| Cena bez DPH: | 14,901 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 225 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,901 € | 18,031 € | ||
| 10 + | 14,450 € | 17,484 € | ||
| 30 + | 13,834 € | 16,739 € | ||
| 50 + | 13,095 € | 15,845 € |
Moderní zakřivený stojan na menu z bukového dřeva na prospekt formátu A5 - Tmavě hnědá
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do PET kapsy a poté zasunete dovnitř do drážek dřevěných sloupků
• Do drážky o hloubce 4,2 mm lze zasunout i například PVC desku o tloušťce až 4 mm
• PET kapsa je součástí produktu
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5
Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
| Cena bez DPH: | 8,169 € |
| Cena s DPH | 9,885 € |
| Cena bez DPH: | 14,286 € |
| Cena s DPH | 17,286 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 117,118 € |
| Cena s DPH | 141,713 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 132,143 € |
| Cena s DPH | 159,893 € |
| Cena bez DPH: | 5,911 € |
| Cena s DPH | 7,153 € |
| Cena bez DPH: | 243,432 € |
| Cena s DPH | 294,553 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 19,089 € |
| Cena s DPH | 23,097 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 245,402 € |
| Cena s DPH | 296,937 € |