







| Kód produktu: | UWDM0CN0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 23,107 € |
| Cena bez DPH: | 19,097 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 46 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 318 mm |
| Šířka: | 288 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 19,097 € | 23,107 € | ||
| 10 + | 18,522 € | 22,411 € | ||
| 30 + | 17,741 € | 21,467 € | ||
| 50 + | 16,797 € | 20,324 € |
Moderní zakřivený stojan na menu z bukového dřeva na prospekt formátu A4 - Přírodní
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do PET kapsy a poté zasunete dovnitř do drážek dřevěných sloupků
• Do drážky o hloubce 4,2 mm lze zasunout i například PVC desku o tloušťce až 4 mm
• PET kapsa je součástí produktu
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5
Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
| Cena bez DPH: | 3,450 € |
| Cena s DPH | 4,174 € |
| Cena bez DPH: | 11,294 € |
| Cena s DPH | 13,665 € |
| Cena bez DPH: | 4,312 € |
| Cena s DPH | 5,218 € |
| Cena bez DPH: | 11,294 € |
| Cena s DPH | 13,665 € |
| Cena bez DPH: | 14,497 € |
| Cena s DPH | 17,541 € |
| Cena bez DPH: | 4,682 € |
| Cena s DPH | 5,665 € |
| Cena bez DPH: | 10,185 € |
| Cena s DPH | 12,324 € |
| Cena bez DPH: | 2,875 € |
| Cena s DPH | 3,478 € |
| Cena bez DPH: | 11,170 € |
| Cena s DPH | 13,516 € |
| Cena bez DPH: | 4,312 € |
| Cena s DPH | 5,218 € |
| Cena bez DPH: | 10,185 € |
| Cena s DPH | 12,324 € |
| Cena bez DPH: | 400,616 € |
| Cena s DPH | 484,745 € |