








| Kód produktu: | TGRIA30309 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 60,922 € |
| Cena bez DPH: | 50,349 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,409 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 189 mm |
| Šířka: | 243 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 50,349 € | 60,922 € | ||
| 10 + | 47,844 € | 57,891 € | ||
| 20 + | 45,339 € | 54,860 € | ||
| 50 + | 43,326 € | 52,425 € |
Elegantní stojánek na tablet může případně sloužit i jako obal na tablet.
Tablet a kabely nejsou součástí dodávky, jedná se pouze o samotný stojánek.
| Cena bez DPH: | 23,573 € |
| Cena s DPH | 28,523 € |
| Cena bez DPH: | 15,277 € |
| Cena s DPH | 18,485 € |
| Cena bez DPH: | 35,318 € |
| Cena s DPH | 42,735 € |
| Cena bez DPH: | 20,370 € |
| Cena s DPH | 24,647 € |
| Cena bez DPH: | 14,620 € |
| Cena s DPH | 17,690 € |