








| Kód produktu: | TGRIA30301 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 28,511 € |
| Cena bez DPH: | 23,563 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,409 kg |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 189 mm |
| Šířka: | 243 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 23,563 € | 28,511 € | ||
| 10 + | 22,373 € | 27,071 € | ||
| 20 + | 21,223 € | 25,680 € | ||
| 50 + | 20,279 € | 24,538 € |
Elegantní stojánek na tablet může případně sloužit i jako obal na tablet.
Tablet a kabely nejsou součástí dodávky, jedná se pouze o samotný stojánek.
| Cena bez DPH: | 20,361 € |
| Cena s DPH | 24,637 € |
| Cena bez DPH: | 15,271 € |
| Cena s DPH | 18,478 € |
| Cena bez DPH: | 35,304 € |
| Cena s DPH | 42,718 € |
| Cena bez DPH: | 50,328 € |
| Cena s DPH | 60,897 € |
| Cena bez DPH: | 14,614 € |
| Cena s DPH | 17,683 € |