








| Kód produktu: | UMSTTLF081 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 22,538 € |
| Cena bez DPH: | 18,627 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Rozměr prospektu: | 8,5"x11" (215.9x279.4) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Hloubka: | 8 mm |
| Formát: | 20x30 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,627 € | 22,538 € | ||
| 10 + | 13,857 € | 16,767 € | ||
| 20 + | 13,117 € | 15,871 € | ||
| 50 + | 12,541 € | 15,175 € |
Průhledný akrylový Foto rámeček
Fotorámeček s možností uchycení pomocí opory jak na výšku tak i na šířku.
Elegantní dekorace spolu s rámečkem s úchytem pomocí magnetů.
Designový rámeček se snadnou výměnou vloženého prospektu lze využít jak na doma či do firmy, tak i do maloobchodů k označení akcí, deteilních informací, slev a podobně, Rámečky lze také využít na pulty v obchodech či na recepcích v hotelu.
| Cena bez DPH: | 12,007 € |
| Cena s DPH | 14,528 € |
| Cena bez DPH: | 105,921 € |
| Cena s DPH | 128,164 € |
| Cena bez DPH: | 161,061 € |
| Cena s DPH | 194,884 € |
| Cena bez DPH: | 10,074 € |
| Cena s DPH | 12,190 € |
| Cena bez DPH: | 25,822 € |
| Cena s DPH | 31,245 € |
| Cena bez DPH: | 20,970 € |
| Cena s DPH | 25,374 € |
| Cena bez DPH: | 69,079 € |
| Cena s DPH | 83,586 € |
| Cena bez DPH: | 11,431 € |
| Cena s DPH | 13,831 € |
| Cena bez DPH: | 16,365 € |
| Cena s DPH | 19,802 € |
| Cena bez DPH: | 53,413 € |
| Cena s DPH | 64,630 € |
| Cena bez DPH: | 50,987 € |
| Cena s DPH | 61,694 € |