


| Kód produktu: | 1701395992 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,490 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní Fialová |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 352,00 Kč | 425,92 Kč | ||
| 10 + | 341,00 Kč | 412,61 Kč | ||
| 25 + | 331,00 Kč | 400,51 Kč | ||
| 50 + | 320,00 Kč | 387,20 Kč |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Fialová
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 063,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 496,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 352,00 Kč |
| Cena s DPH | 425,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 121,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 826,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 346,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 838,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |