


| Kód produktu: | 1701395060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 17,477 € |
| Cena bez DPH: | 14,444 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,565 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,444 € | 17,477 € | ||
| 10 + | 13,993 € | 16,931 € | ||
| 25 + | 13,582 € | 16,435 € | ||
| 50 + | 13,131 € | 15,888 € |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Černá
| Cena bez DPH: | 240,172 € |
| Cena s DPH | 290,609 € |
| Cena bez DPH: | 79,729 € |
| Cena s DPH | 96,472 € |
| Cena bez DPH: | 12,926 € |
| Cena s DPH | 15,640 € |
| Cena bez DPH: | 225,154 € |
| Cena s DPH | 272,436 € |
| Cena bez DPH: | 15,634 € |
| Cena s DPH | 18,917 € |
| Cena bez DPH: | 21,174 € |
| Cena s DPH | 25,620 € |
| Cena bez DPH: | 161,264 € |
| Cena s DPH | 195,129 € |
| Cena bez DPH: | 106,360 € |
| Cena s DPH | 128,696 € |
| Cena bez DPH: | 35,002 € |
| Cena s DPH | 42,352 € |
| Cena bez DPH: | 10,341 € |
| Cena s DPH | 12,512 € |
| Cena bez DPH: | 412,721 € |
| Cena s DPH | 499,392 € |
| Cena bez DPH: | 120,927 € |
| Cena s DPH | 146,322 € |