


| Kód produktu: | 1701395010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 17,470 € |
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,565 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Hloubka: | 210 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Nosnost zásuvek: | 3 kg |
| Kapacita: | 3 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,438 € | 17,470 € | ||
| 10 + | 13,987 € | 16,924 € | ||
| 25 + | 13,577 € | 16,428 € | ||
| 50 + | 13,126 € | 15,882 € |
Plastový katalogový stojánek na držení brožur DURABLE TREND - Bílá
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| Cena s DPH | 17,470 € |
| Cena bez DPH: | 240,074 € |
| Cena s DPH | 290,489 € |
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| Cena s DPH | 17,470 € |
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| Cena s DPH | 17,470 € |
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| Cena s DPH | 17,470 € |
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| Cena s DPH | 17,470 € |