








| Kód produktu: | WTR70X100WRBLK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 411,704 € |
| Cena bez DPH: | 340,251 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 11 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 20,1 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 672x975 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1291 mm |
| Šířka: | 835 mm |
| Hloubka: | 835 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 340,251 € | 411,704 € | ||
| 5 + | 323,245 € | 391,126 € | ||
| 10 + | 306,238 € | 370,548 € | ||
| 20 + | 292,609 € | 354,056 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City s voděvzdornou kapsou na plakáty - černý s dvěma plakátovými klaprámy formátu B1 (700x1000mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 33,683 € |
| Cena s DPH | 40,757 € |
| Cena bez DPH: | 22,648 € |
| Cena s DPH | 27,404 € |
| Cena bez DPH: | 8,688 € |
| Cena s DPH | 10,513 € |
| Cena bez DPH: | 7,288 € |
| Cena s DPH | 8,819 € |
| Cena bez DPH: | 263,620 € |
| Cena s DPH | 318,980 € |
| Cena bez DPH: | 145,398 € |
| Cena s DPH | 175,932 € |
| Cena bez DPH: | 150,916 € |
| Cena s DPH | 182,609 € |
| Cena bez DPH: | 89,561 € |
| Cena s DPH | 108,369 € |
| Cena bez DPH: | 23,471 € |
| Cena s DPH | 28,400 € |
| Cena bez DPH: | 4,200 € |
| Cena s DPH | 5,082 € |
| Cena bez DPH: | 223,965 € |
| Cena s DPH | 270,998 € |
| Cena bez DPH: | 155,487 € |
| Cena s DPH | 188,139 € |
| Cena bez DPH: | 30,513 € |
| Cena s DPH | 36,920 € |
| Cena bez DPH: | 129,874 € |
| Cena s DPH | 157,148 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 79,391 € |
| Cena s DPH | 96,063 € |