





| Kód produktu: | MB3C160 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 102,133 € |
| Cena bez DPH: | 84,407 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 53 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 3x250 listů |
| Výška: | 1085 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Kapacita: | 3x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 84,407 € | 102,133 € | ||
| 10 + | 81,863 € | 99,054 € | ||
| 20 + | 78,498 € | 94,983 € | ||
| 50 + | 74,272 € | 89,869 € |
Stojan na podlahu se zásobníkem na letáky 3xA5 nad sebou - až 750 prospektů
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
Obsah zásobníků zhruba: 3x 250 listů (135g) formátu A5
| Cena bez DPH: | 124,908 € |
| Cena s DPH | 151,138 € |
| Cena bez DPH: | 91,260 € |
| Cena s DPH | 110,424 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| Cena s DPH | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| Cena s DPH | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 88,469 € |
| Cena s DPH | 107,048 € |
| Cena bez DPH: | 400,287 € |
| Cena s DPH | 484,348 € |
| Cena bez DPH: | 105,581 € |
| Cena s DPH | 127,753 € |
| Cena bez DPH: | 82,684 € |
| Cena s DPH | 100,047 € |
| Cena bez DPH: | 227,329 € |
| Cena s DPH | 275,068 € |
| Cena bez DPH: | 243,332 € |
| Cena s DPH | 294,432 € |
| Cena bez DPH: | 108,904 € |
| Cena s DPH | 131,774 € |