






| Kód produktu: | UDMB1N00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,583 € |
| Cena bez DPH: | 82,300 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,300 € | 99,583 € | ||
| 5 + | 78,193 € | 94,614 € | ||
| 10 + | 74,086 € | 89,644 € | ||
| 20 + | 70,801 € | 85,669 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A3 s oblým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 98,768 € |
| Cena s DPH | 119,509 € |
| Cena bez DPH: | 61,437 € |
| Cena s DPH | 74,339 € |
| Cena bez DPH: | 334,127 € |
| Cena s DPH | 404,294 € |
| Cena bez DPH: | 103,368 € |
| Cena s DPH | 125,075 € |
| Cena bez DPH: | 74,456 € |
| Cena s DPH | 90,092 € |
| Cena bez DPH: | 74,456 € |
| Cena s DPH | 90,092 € |
| Cena bez DPH: | 131,540 € |
| Cena s DPH | 159,163 € |
| Cena bez DPH: | 126,776 € |
| Cena s DPH | 153,399 € |
| Cena bez DPH: | 148,049 € |
| Cena s DPH | 179,140 € |
| Cena bez DPH: | 66,324 € |
| Cena s DPH | 80,253 € |
| Cena bez DPH: | 100,657 € |
| Cena s DPH | 121,795 € |
| Cena bez DPH: | 74,990 € |
| Cena s DPH | 90,738 € |