






| Kód produktu: | UDMB1N00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 424,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 004,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 004,00 Kč | 2 424,84 Kč | ||
| 5 + | 1 904,00 Kč | 2 303,84 Kč | ||
| 10 + | 1 804,00 Kč | 2 182,84 Kč | ||
| 20 + | 1 724,00 Kč | 2 086,04 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A3 s oblým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 318,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 209,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 615,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 954,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 187,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 856,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 087,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 735,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 628,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 969,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 521,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 840,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 405,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 910,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |