







| Kód produktu: | UDMB1B00A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 109,476 € |
| Cena bez DPH: | 90,476 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 22 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1200 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 90,476 € | 109,476 € | ||
| 5 + | 85,961 € | 104,012 € | ||
| 10 + | 81,445 € | 98,548 € | ||
| 20 + | 77,833 € | 94,177 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A3 s oblým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 149,631 € |
| Cena s DPH | 181,053 € |
| Cena bez DPH: | 273,358 € |
| Cena s DPH | 330,763 € |
| Cena bez DPH: | 19,828 € |
| Cena s DPH | 23,991 € |
| Cena bez DPH: | 466,790 € |
| Cena s DPH | 564,816 € |
| Cena bez DPH: | 13,424 € |
| Cena s DPH | 16,243 € |
| Cena bez DPH: | 103,859 € |
| Cena s DPH | 125,669 € |
| Cena bez DPH: | 156,609 € |
| Cena s DPH | 189,497 € |
| Cena bez DPH: | 15,640 € |
| Cena s DPH | 18,925 € |
| Cena bez DPH: | 298,235 € |
| Cena s DPH | 360,864 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 150,452 € |
| Cena s DPH | 182,046 € |
| Cena bez DPH: | 11,207 € |
| Cena s DPH | 13,560 € |