










| Kód produktu: | UDMB1000A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 119,632 € |
| Cena bez DPH: | 98,869 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,19 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1300 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 98,869 € | 119,632 € | ||
| 5 + | 93,895 € | 113,613 € | ||
| 10 + | 88,962 € | 107,644 € | ||
| 20 + | 85,015 € | 102,869 € |
Stojan s dekorativní základnou Adjustable Menuboard s rámem A4 s oblým rohem
• Nastavitelný menuboard. Posouváním rámu v drážce lze jednoduše nastavit výšku umístění rámu
• Dekorativní základna poskytuje elegantní vzhled
• Na nohu stojanu lze přiobjednat kapsy na prospekty
• V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace s oblým, nebo ostrým rohem rámečku
• Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu na https://www.youtube.com/watch?v=VJB1s6urpXI
| Cena bez DPH: | 10,771 € |
| Cena s DPH | 13,033 € |
| Cena bez DPH: | 38,150 € |
| Cena s DPH | 46,162 € |
| Cena bez DPH: | 33,834 € |
| Cena s DPH | 40,939 € |
| Cena bez DPH: | 32,847 € |
| Cena s DPH | 39,745 € |
| Cena bez DPH: | 32,724 € |
| Cena s DPH | 39,595 € |
| Cena bez DPH: | 76,382 € |
| Cena s DPH | 92,423 € |
| Cena bez DPH: | 62,528 € |
| Cena s DPH | 75,659 € |
| Cena bez DPH: | 223,597 € |
| Cena s DPH | 270,553 € |
| Cena bez DPH: | 58,623 € |
| Cena s DPH | 70,934 € |
| Cena bez DPH: | 103,474 € |
| Cena s DPH | 125,203 € |
| Cena bez DPH: | 214,676 € |
| Cena s DPH | 259,758 € |
| Cena bez DPH: | 79,260 € |
| Cena s DPH | 95,905 € |
| Cena bez DPH: | 64,995 € |
| Cena s DPH | 78,644 € |
| Cena bez DPH: | 149,846 € |
| Cena s DPH | 181,313 € |
| Cena bez DPH: | 66,393 € |
| Cena s DPH | 80,335 € |
| Cena bez DPH: | 81,850 € |
| Cena s DPH | 99,038 € |
| Cena bez DPH: | 79,013 € |
| Cena s DPH | 95,606 € |