






| Kód produktu: | IPO-18-X75-IIX-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 346,324 € |
| Cena bez DPH: | 286,218 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 46 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Červená RAL 3000 |
| Výška: | 1780 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Počet polic: | 2 ks |
| Cena bez DPH: | 19,975 € |
| Cena s DPH | 24,170 € |
| Cena bez DPH: | 19,975 € |
| Cena s DPH | 24,170 € |
| Cena bez DPH: | 70,509 € |
| Cena s DPH | 85,315 € |
| Cena bez DPH: | 70,509 € |
| Cena s DPH | 85,315 € |
| Cena bez DPH: | 293,929 € |
| Cena s DPH | 355,655 € |
| Cena bez DPH: | 485,972 € |
| Cena s DPH | 588,026 € |
| Cena bez DPH: | 633,634 € |
| Cena s DPH | 766,697 € |
| Cena bez DPH: | 327,687 € |
| Cena s DPH | 396,501 € |
| Cena bez DPH: | 272,395 € |
| Cena s DPH | 329,598 € |
| Cena bez DPH: | 324,118 € |
| Cena s DPH | 392,183 € |
| Cena bez DPH: | 304,266 € |
| Cena s DPH | 368,162 € |
| Cena bez DPH: | 19,975 € |
| Cena s DPH | 24,170 € |
| Cena bez DPH: | 317,473 € |
| Cena s DPH | 384,143 € |
| Cena bez DPH: | 443,642 € |
| Cena s DPH | 536,807 € |
| Cena bez DPH: | 19,975 € |
| Cena s DPH | 24,170 € |