




| Kód produktu: | IPD-18-A16-IIC-D2 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 730,988 € |
| Cena bez DPH: | 604,122 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 95 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Červená RAL 3000 |
| Výška: | 1780 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Počet polic: | 2 ks |
| Typ zámku: | Cylindrický |
| Cena bez DPH: | 287,634 € |
| Cena s DPH | 348,037 € |
| Cena bez DPH: | 445,837 € |
| Cena s DPH | 539,462 € |
| Cena bez DPH: | 305,771 € |
| Cena s DPH | 369,983 € |
| Cena bez DPH: | 20,074 € |
| Cena s DPH | 24,290 € |
| Cena bez DPH: | 295,383 € |
| Cena s DPH | 357,414 € |
| Cena bez DPH: | 284,089 € |
| Cena s DPH | 343,748 € |
| Cena bez DPH: | 273,825 € |
| Cena s DPH | 331,329 € |
| Cena bez DPH: | 517,230 € |
| Cena s DPH | 625,848 € |
| Cena bez DPH: | 70,857 € |
| Cena s DPH | 85,737 € |
| Cena bez DPH: | 273,743 € |
| Cena s DPH | 331,229 € |
| Cena bez DPH: | 325,721 € |
| Cena s DPH | 394,123 € |
| Cena bez DPH: | 319,044 € |
| Cena s DPH | 386,043 € |