

| Kód produktu: | LAK-06-B31-CGA-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 106,160 € |
| Cena bez DPH: | 87,736 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Dřevo/Kov |
| Barva: | Bříza |
| Výška: | 615 mm |
| Šířka: | 310 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
Skříňka z laminované dřevotřísky v dekoru Bříza slouží k úschově klíčů. Háčky na zadní ocelové desce jsou vyrobeny z ocelového plechu RAL 7035. Uzamykání skříňky je zajištěno cylindricky?m zámkem.
Provedení: lamino Bříza
Počet háčků: 50 ks (5 x řada po 10 ks)
| Cena bez DPH: | 4,061 € |
| Cena s DPH | 4,913 € |
| Cena bez DPH: | 136,095 € |
| Cena s DPH | 164,675 € |
| Cena bez DPH: | 119,770 € |
| Cena s DPH | 144,922 € |
| Cena bez DPH: | 90,689 € |
| Cena s DPH | 109,734 € |
| Cena bez DPH: | 113,905 € |
| Cena s DPH | 137,825 € |
| Cena bez DPH: | 125,923 € |
| Cena s DPH | 152,367 € |
| Cena bez DPH: | 123,626 € |
| Cena s DPH | 149,587 € |
| Cena bez DPH: | 4,061 € |
| Cena s DPH | 4,913 € |
| Cena bez DPH: | 85,316 € |
| Cena s DPH | 103,232 € |
| Cena bez DPH: | 100,164 € |
| Cena s DPH | 121,199 € |
| Cena bez DPH: | 52,133 € |
| Cena s DPH | 63,081 € |
| Cena bez DPH: | 156,481 € |
| Cena s DPH | 189,342 € |