

| Kód produktu: | LAK-09-B51-CGA-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 164,743 € |
| Cena bez DPH: | 136,151 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 18 kg |
| Materiál: | Dřevo/Kov |
| Barva: | Bříza |
| Výška: | 950 mm |
| Šířka: | 560 mm |
| Hloubka: | 125 mm |
Skříňka z laminované dřevotřísky v dekoru Bříza slouží k úschově klíčů. Háčky na zadní ocelové desce jsou vyrobeny z ocelového plechu RAL 7035. Uzamykání skříňky je zajištěno cylindricky?m zámkem.
Provedení: lamino Bříza
Počet háčků: 160 ks (8 x řada po 20 ks)
| Cena bez DPH: | 104,801 € |
| Cena s DPH | 126,809 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 87,772 € |
| Cena s DPH | 106,204 € |
| Cena bez DPH: | 102,995 € |
| Cena s DPH | 124,625 € |
| Cena bez DPH: | 119,819 € |
| Cena s DPH | 144,982 € |
| Cena bez DPH: | 66,927 € |
| Cena s DPH | 80,981 € |
| Cena bez DPH: | 146,163 € |
| Cena s DPH | 176,858 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 119,819 € |
| Cena s DPH | 144,982 € |
| Cena bez DPH: | 52,154 € |
| Cena s DPH | 63,107 € |
| Cena bez DPH: | 90,726 € |
| Cena s DPH | 109,779 € |