





| Kód produktu: | IAK-09-C61-CCC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 190,004 € |
| Cena bez DPH: | 157,028 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 18 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá RAL 7035 |
| Výška: | 990 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 160 háčků (10 řad po 16 ks)
| Cena bez DPH: | 4,075 € |
| Cena s DPH | 4,931 € |
| Cena bez DPH: | 120,189 € |
| Cena s DPH | 145,429 € |
| Cena bez DPH: | 151,142 € |
| Cena s DPH | 182,882 € |
| Cena bez DPH: | 27,084 € |
| Cena s DPH | 32,771 € |
| Cena bez DPH: | 103,313 € |
| Cena s DPH | 125,009 € |
| Cena bez DPH: | 4,075 € |
| Cena s DPH | 4,931 € |
| Cena bez DPH: | 100,515 € |
| Cena s DPH | 121,623 € |
| Cena bez DPH: | 126,363 € |
| Cena s DPH | 152,900 € |
| Cena bez DPH: | 105,125 € |
| Cena s DPH | 127,201 € |
| Cena bez DPH: | 52,315 € |
| Cena s DPH | 63,302 € |
| Cena bez DPH: | 84,050 € |
| Cena s DPH | 101,701 € |
| Cena bez DPH: | 91,006 € |
| Cena s DPH | 110,118 € |