






| Kód produktu: | IAK-09-C61-UUC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 189,575 € |
| Cena bez DPH: | 156,674 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 18 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Modrá RAL 5005 |
| Výška: | 990 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 160 háčků (10 řad po 16 ks)
| Cena bez DPH: | 150,801 € |
| Cena s DPH | 182,469 € |
| Cena bez DPH: | 52,197 € |
| Cena s DPH | 63,159 € |
| Cena bez DPH: | 90,801 € |
| Cena s DPH | 109,869 € |
| Cena bez DPH: | 90,801 € |
| Cena s DPH | 109,869 € |
| Cena bez DPH: | 85,421 € |
| Cena s DPH | 103,359 € |
| Cena bez DPH: | 66,982 € |
| Cena s DPH | 81,048 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 90,801 € |
| Cena s DPH | 109,869 € |
| Cena bez DPH: | 87,844 € |
| Cena s DPH | 106,291 € |
| Cena bez DPH: | 104,887 € |
| Cena s DPH | 126,913 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 146,283 € |
| Cena s DPH | 177,003 € |