






| Kód produktu: | IAK-09-C61-BBC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 190,082 € |
| Cena bez DPH: | 157,093 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 18 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá RAL 9005 |
| Výška: | 990 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 160 háčků (10 řad po 16 ks)
| Cena bez DPH: | 23,471 € |
| Cena s DPH | 28,400 € |
| Cena bez DPH: | 66,708 € |
| Cena s DPH | 80,716 € |
| Cena bez DPH: | 577,764 € |
| Cena s DPH | 699,095 € |
| Cena bez DPH: | 204,735 € |
| Cena s DPH | 247,730 € |
| Cena bez DPH: | 54,684 € |
| Cena s DPH | 66,168 € |
| Cena bez DPH: | 59,502 € |
| Cena s DPH | 71,997 € |
| Cena bez DPH: | 19,889 € |
| Cena s DPH | 24,065 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 27,507 € |
| Cena s DPH | 33,283 € |
| Cena bez DPH: | 121,351 € |
| Cena s DPH | 146,834 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 8,153 € |
| Cena s DPH | 9,865 € |