







| Kód produktu: | IAK-06-C61-BBC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 12 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá RAL 9005 |
| Výška: | 670 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 100 háčků (5 řad po 20 ks)
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 252,00 Kč |
| Cena s DPH | 304,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 15 681,00 Kč |
| Cena s DPH | 18 974,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 404,00 Kč |
| Cena s DPH | 488,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 734,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 358,14 Kč |
| Cena bez DPH: | 389,00 Kč |
| Cena s DPH | 470,69 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 233,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 491,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 854,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 243,34 Kč |