





| Kód produktu: | IAK-06-C41-CCC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 109,869 € |
| Cena bez DPH: | 90,801 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá RAL 7035 |
| Výška: | 670 mm |
| Šířka: | 370 mm |
| Hloubka: | 108 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 50 háčků (5 řad po 10 ks)
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 85,421 € |
| Cena s DPH | 103,359 € |
| Cena bez DPH: | 87,844 € |
| Cena s DPH | 106,291 € |
| Cena bez DPH: | 119,918 € |
| Cena s DPH | 145,101 € |
| Cena bez DPH: | 52,197 € |
| Cena s DPH | 63,159 € |
| Cena bez DPH: | 156,674 € |
| Cena s DPH | 189,575 € |
| Cena bez DPH: | 126,078 € |
| Cena s DPH | 152,554 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 90,801 € |
| Cena s DPH | 109,869 € |
| Cena bez DPH: | 114,045 € |
| Cena s DPH | 137,995 € |
| Cena bez DPH: | 119,918 € |
| Cena s DPH | 145,101 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |