| Kód produktu: | M0408ONE |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 16,590 € |
| Cena bez DPH: | 13,711 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,34 kg |
| Rozměr prospektu: | 180x147 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 180x137 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 22 mm |
| Šířka: | 180 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 13,711 € | 16,590 € | ||
| 10 + | 12,479 € | 15,100 € | ||
| 30 + | 11,330 € | 13,709 € | ||
| 100 + | 10,304 € | 12,468 € |
Skleněný mincovník SILVER 180x180 One
Jednodílný mincovník je zhotovený z litého skla jehož zakřivení zabraňuje vypadávání mincí. Spodní část je opatřena vkladovou PVC kapsou pro umístění propagačního letáčku o rozměru 179x140 mm. Skleněná plocha je vysoce odolná proti poškrábání. Ve spodní části mincovníku jsou umístěny 4 protiskluzové nožičky.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
V případě odběru více kusů než je uvedeno nás kontaktujte pro výhodnější kalkulaci.
| Cena bez DPH: | 11,207 € |
| Cena s DPH | 13,560 € |
| Cena bez DPH: | 11,207 € |
| Cena s DPH | 13,560 € |
| Cena bez DPH: | 9,688 € |
| Cena s DPH | 11,722 € |
| Cena bez DPH: | 13,711 € |
| Cena s DPH | 16,590 € |
| Cena bez DPH: | 13,711 € |
| Cena s DPH | 16,590 € |
| Cena bez DPH: | 10,222 € |
| Cena s DPH | 12,368 € |
| Cena bez DPH: | 10,222 € |
| Cena s DPH | 12,368 € |