






| Kód produktu: | BH-FAB-8A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 2 151,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Výška: | 1400 mm |
| Šířka: | 530 mm |
| Hloubka: | 345 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
Skládací Textilní síťovaný stojan na letáky 8xA4
Stojan s osmi kapsami velikosti DIN A4 na rozmístění Vašich letáků či katalogů.
Vyroben z eloxovaného hliníku, část stojanu do kterého se zasunují prospekty je z textilu.
Rolovací síťka upevněná do přenosného stojanu Vypnutí zajišťuje teleskopická tyčka. Výška stojanu 1400 mm.
Dodáváno včetně transportní tašky
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 516,00 Kč |
| Cena s DPH | 624,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 104,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 668,00 Kč |
| Cena s DPH | 808,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 692,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 854,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 243,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 853,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 032,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 931,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 336,51 Kč |