












| Kód produktu: | SCT6xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 296,693 € |
| Cena bez DPH: | 245,201 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 14,1 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 678x633 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 760 mm |
| Šířka: | 805 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 245,201 € | 296,693 € | ||
| 5 + | 232,937 € | 281,854 € | ||
| 10 + | 220,673 € | 267,014 € | ||
| 20 + | 210,870 € | 255,152 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,274 € |
| Cena s DPH | 380,272 € |
| Cena bez DPH: | 321,452 € |
| Cena s DPH | 388,957 € |
| Cena bez DPH: | 466,407 € |
| Cena s DPH | 564,352 € |
| Cena bez DPH: | 324,692 € |
| Cena s DPH | 392,878 € |
| Cena bez DPH: | 396,062 € |
| Cena s DPH | 479,235 € |
| Cena bez DPH: | 451,395 € |
| Cena s DPH | 546,187 € |
| Cena bez DPH: | 421,657 € |
| Cena s DPH | 510,205 € |
| Cena bez DPH: | 409,885 € |
| Cena s DPH | 495,961 € |
| Cena bez DPH: | 245,652 € |
| Cena s DPH | 297,239 € |
| Cena bez DPH: | 713,577 € |
| Cena s DPH | 863,428 € |
| Cena bez DPH: | 297,990 € |
| Cena s DPH | 360,568 € |
| Cena bez DPH: | 605,947 € |
| Cena s DPH | 733,196 € |
| Cena bez DPH: | 206,481 € |
| Cena s DPH | 249,842 € |
| Cena bez DPH: | 575,513 € |
| Cena s DPH | 696,370 € |