












| Kód produktu: | SCT21xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 592,346 € |
| Cena bez DPH: | 489,542 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 67 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 34,2 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1558x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1685 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 21x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 489,542 € | 592,346 € | ||
| 5 + | 465,091 € | 562,761 € | ||
| 10 + | 440,600 € | 533,126 € | ||
| 20 + | 421,040 € | 509,458 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 21xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,855 € |
| Cena s DPH | 380,975 € |
| Cena bez DPH: | 322,046 € |
| Cena s DPH | 389,676 € |
| Cena bez DPH: | 343,949 € |
| Cena s DPH | 416,178 € |
| Cena bez DPH: | 410,643 € |
| Cena s DPH | 496,878 € |
| Cena bez DPH: | 576,577 € |
| Cena s DPH | 697,658 € |
| Cena bez DPH: | 340,908 € |
| Cena s DPH | 412,499 € |
| Cena bez DPH: | 396,795 € |
| Cena s DPH | 480,122 € |
| Cena bez DPH: | 325,293 € |
| Cena s DPH | 393,604 € |
| Cena bez DPH: | 348,757 € |
| Cena s DPH | 421,996 € |
| Cena bez DPH: | 246,106 € |
| Cena s DPH | 297,789 € |
| Cena bez DPH: | 255,270 € |
| Cena s DPH | 308,877 € |
| Cena bez DPH: | 312,924 € |
| Cena s DPH | 378,638 € |
| Cena bez DPH: | 483,460 € |
| Cena s DPH | 584,987 € |
| Cena bez DPH: | 422,437 € |
| Cena s DPH | 511,149 € |