












| Kód produktu: | SCT15xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 590,522 € |
| Cena bez DPH: | 488,035 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 58 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 26,59 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1118x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1245 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 488,035 € | 590,522 € | ||
| 5 + | 463,610 € | 560,968 € | ||
| 10 + | 439,227 € | 531,465 € | ||
| 20 + | 419,696 € | 507,832 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 15xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 315,049 € |
| Cena s DPH | 381,210 € |
| Cena bez DPH: | 322,245 € |
| Cena s DPH | 389,917 € |
| Cena bez DPH: | 550,164 € |
| Cena s DPH | 665,699 € |
| Cena bez DPH: | 263,240 € |
| Cena s DPH | 318,521 € |
| Cena bez DPH: | 397,039 € |
| Cena s DPH | 480,418 € |
| Cena bez DPH: | 576,933 € |
| Cena s DPH | 698,088 € |
| Cena bez DPH: | 245,806 € |
| Cena s DPH | 297,425 € |
| Cena bez DPH: | 206,990 € |
| Cena s DPH | 250,458 € |
| Cena bez DPH: | 341,118 € |
| Cena s DPH | 412,753 € |
| Cena bez DPH: | 231,826 € |
| Cena s DPH | 280,509 € |
| Cena bez DPH: | 467,558 € |
| Cena s DPH | 565,745 € |
| Cena bez DPH: | 313,117 € |
| Cena s DPH | 378,871 € |
| Cena bez DPH: | 273,438 € |
| Cena s DPH | 330,859 € |
| Cena bez DPH: | 547,615 € |
| Cena s DPH | 662,614 € |