












| Kód produktu: | SCT12xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 510,205 € |
| Cena bez DPH: | 421,657 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 67 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 21,56 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 898x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1025 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 421,657 € | 510,205 € | ||
| 5 + | 400,574 € | 484,695 € | ||
| 10 + | 379,491 € | 459,185 € | ||
| 20 + | 362,592 € | 438,737 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 12xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,274 € |
| Cena s DPH | 380,272 € |
| Cena bez DPH: | 321,452 € |
| Cena s DPH | 388,957 € |
| Cena bez DPH: | 340,279 € |
| Cena s DPH | 411,737 € |
| Cena bez DPH: | 546,267 € |
| Cena s DPH | 660,984 € |
| Cena bez DPH: | 575,513 € |
| Cena s DPH | 696,370 € |
| Cena bez DPH: | 308,983 € |
| Cena s DPH | 373,869 € |
| Cena bez DPH: | 482,568 € |
| Cena s DPH | 583,907 € |
| Cena bez DPH: | 297,990 € |
| Cena s DPH | 360,568 € |
| Cena bez DPH: | 206,481 € |
| Cena s DPH | 249,842 € |
| Cena bez DPH: | 553,610 € |
| Cena s DPH | 669,868 € |
| Cena bez DPH: | 409,885 € |
| Cena s DPH | 495,961 € |
| Cena bez DPH: | 254,799 € |
| Cena s DPH | 308,307 € |
| Cena bez DPH: | 325,882 € |
| Cena s DPH | 394,317 € |
| Cena bez DPH: | 605,947 € |
| Cena s DPH | 733,196 € |