











| Kód produktu: | SCT9xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 412,076 € |
| Cena bez DPH: | 340,558 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 38 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 18,55 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 678x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 805 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 340,558 € | 412,076 € | ||
| 5 + | 323,522 € | 391,462 € | ||
| 10 + | 306,486 € | 370,848 € | ||
| 20 + | 292,857 € | 354,357 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 9xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 373,851 € |
| Cena s DPH | 452,359 € |
| Cena bez DPH: | 378,695 € |
| Cena s DPH | 458,220 € |
| Cena bez DPH: | 81,732 € |
| Cena s DPH | 98,896 € |
| Cena bez DPH: | 412,890 € |
| Cena s DPH | 499,597 € |
| Cena bez DPH: | 317,488 € |
| Cena s DPH | 384,160 € |
| Cena bez DPH: | 36,043 € |
| Cena s DPH | 43,612 € |
| Cena bez DPH: | 208,949 € |
| Cena s DPH | 252,828 € |
| Cena bez DPH: | 12,931 € |
| Cena s DPH | 15,647 € |
| Cena bez DPH: | 209,195 € |
| Cena s DPH | 253,126 € |
| Cena bez DPH: | 936,125 € |
| Cena s DPH | 1 132,711 € |
| Cena bez DPH: | 204,105 € |
| Cena s DPH | 246,967 € |
| Cena bez DPH: | 554,064 € |
| Cena s DPH | 670,417 € |
| Cena bez DPH: | 326,149 € |
| Cena s DPH | 394,641 € |
| Cena bez DPH: | 150,452 € |
| Cena s DPH | 182,046 € |