











| Kód produktu: | SCT8xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 392,878 € |
| Cena bez DPH: | 324,692 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 63 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 17,34 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 898x633 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 760 mm |
| Šířka: | 1025 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 324,692 € | 392,878 € | ||
| 5 + | 308,450 € | 373,224 € | ||
| 10 + | 292,207 € | 353,570 € | ||
| 20 + | 279,245 € | 337,887 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 8xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 373,544 € |
| Cena s DPH | 451,988 € |
| Cena bez DPH: | 378,384 € |
| Cena s DPH | 457,845 € |
| Cena bez DPH: | 153,486 € |
| Cena s DPH | 185,719 € |
| Cena bez DPH: | 257,998 € |
| Cena s DPH | 312,178 € |
| Cena bez DPH: | 297,990 € |
| Cena s DPH | 360,568 € |
| Cena bez DPH: | 64,356 € |
| Cena s DPH | 77,871 € |
| Cena bez DPH: | 66,243 € |
| Cena s DPH | 80,154 € |
| Cena bez DPH: | 368,294 € |
| Cena s DPH | 445,635 € |
| Cena bez DPH: | 312,346 € |
| Cena s DPH | 377,939 € |
| Cena bez DPH: | 27,523 € |
| Cena s DPH | 33,302 € |
| Cena bez DPH: | 81,747 € |
| Cena s DPH | 98,914 € |
| Cena bez DPH: | 81,583 € |
| Cena s DPH | 98,716 € |
| Cena bez DPH: | 486,833 € |
| Cena s DPH | 589,068 € |
| Cena bez DPH: | 37,367 € |
| Cena s DPH | 45,214 € |